Existuje mnoho slangových výrazů, které je možné v sexu používat. Mnohé z nich ani nejsou spojovány s Cuckoldingem (Paroháčstvím).  Uvedeme si proto několik příkladů, s kterými se můžete setkat zejména v zahraničí.

Cougar / Puma 

Termín označuje zralé, nebo starší ženy, které vyhledávají mladší muže. Některé ženy jsou vdané a jejich partneři jsou Cuckoldi (Paroháči) . Samotný manžel nemusí být mladší než žena. Některé ženy toto berou jako hru, balení mladších mužů. Mohou se objevovat v klubech a barech, které jsou blízko vojenských základen.

Cream Pie / Smetanový koláč

Termín označuje stav, kdy žena má nechráněný sex se svým milencem a ten do ní vystříkne své semeno. Následně toto nechává vytékat ze své kundičky. Pro některé ženy je to konečný způsob, jak ponížit svého muže. Mohou také požadovat, aby manžel ženu očistil svým jazykem.

CuckQuean

Termín označuje ženský protějšek paroháče. Jedná se o ženu, jejíž manžel má sex s jinými ženami, zatím co ona mu zůstává věrnou. Tento muž je většinou dominantní a žena je někdy na jeho přání nucena k bisexuálním hrátkám. Takovému muži se někdy říká Hot-Husban (Žhavý manžel)

Double Penetration / Dvojítá penetrace

Termín označuje stav, kdy do ženy proniknou najednou dva muži a to v některé kombinaci vaginální –  orální, orální – anální, vaginální – anální.

Gangbang

Odkazuje na akci, kde žena má sex s vícero různými muži. Buď má sex s muži postupně, nebo může být i v kombinaci s dvojitou nebo trojitou penetrací.

Greedy Wife / Greedy woman

Termín se užívá zejména ve Velké británii. Označuje čerstvě vdané ženy, které touží po sexu s vícero muži. Tyto ženy jsou většinou chamtivé, protože jim jeden muž nestačí a touží jich mít co nejvíce.

Gloryhole

Termín označuje díru. Díra je umístěna ve stěně na veřejném záchodku, třeba v nákupním středisku. Často je toto použito v nejrůznějších video kabinkách a pipshow. Smyslem této díry je, že muž do ní strčí svůj penis a na druhé straně jej někdo orálně uspokojí a může dojí ti na sex. Pro ženy některé ženy je toto vzrušující, protože mohou mít opravdu anonymní sex. Někteří paroháči Gloryhole vytvářejí pro své ženy ve svých domovech.

Hen Party / Rozlučka

Označuje termín, kdy se sejde vícero žen aby spolu popily a užily si zábavy. Přestože toto není vyloženě termín pro Paroháče, některé ženy, které v tomto vztahu žijí, vyhledávají se svými kamarádkami podniky, kde jsou striptéři. Někteří muži také mohou sloužit jako řidiči své ženy a jejich kamarádek a vozit je po těchto podnicích a následně zpět domů.

QOS / Queen of Spades

Termín se často používá pro bílou ženu, která vyhledává jako své milence černochy. Některé ženy dokonce mívají QOS vytetované na svém těle, aby tím dávali najevo svou náklonnost k černým mužům.

Size Queen

Je označení pro ženu, která upřednostňuje za své milence muže, kteří mají větší přirození. Často ženy, které žijí životním stylem Paroháčů, jako z hlavních důvodů uvádějí, že jejich muž má menší penis a proto potřebují mít jiné muže, kteří jsou lépe vybaveni.

Snowball / Sněhová koule

Termín označuje situaci, když žena má v puse milencovo semeno a předává jej někomu jinému tím, že se spolu líbají. Často tak žena nechá milence, aby ejakuloval do jejích úst a pak tuto sněhovou kouli, předá svému muži. Je to také jedna z možností, jak svého muže ponižuje.

The Look / Pohled

Označuje případy, kdy žena, většinou vdaná, se při milostném aktu s milencem dívá po svém muži, zdali jí sleduje. Ujišťuje se tak, že muž vidí, co zrovna provádí. Také se toto nazývá Oční kontakt.

Triple Penetration / Trojitá penetrace

Označuje situaci, kdy do ženy proniknou najednou tři muži.